Masaż kobido z kinesiotapingiem estetycznym

Czym jest masaż kobido?

To nic innego jak masaż. Tak jak korzystamy z rożnego rodzaju masaży na ciało, tak kobido jest techniką masażu twarzy.

To japońska technika masażu, która jest odpowiednikiem zabiegów medycyny estetycznej. Działa na głębokich warstwach skóry i mięśni przez co uaktywnia nerwy prowadząc do efektu lifitingu. I to wszystko w sposób naturalny, poprzez ucisk dłoni masażysty, bez żadnych inwazyjnych metod chirurgicznych. Poza tym jest to zabieg maksymalnie relaksujący, masażysta powoli, acz intensywnie uciska wszystkie mięście co jest niesamowicie odprężające zarówno dla ciała jak i dla głowy.

Dla kogo polecany jest zabieg kobidu?

Zabieg ten poleca się wszystkim osobom, którym zależy na dotlenieniu skóry twarzy i poprawie jej napięcia. Jeżeli myślisz o chirurgicznym liftingu, w pierwszej kolejności spróbuj naturalnych metod.

4 200 zł

cena szkolenia

MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA

BUR

Grupa docelowa

Kosmetyczki, masażyści, fizjoterapeuci, osoby pracujące w gabinetach masażu, kosmetycznych i innych zajmujących się pielęgnacją ciała i duszy. Osoby chcące poszerzyć zakres usług związanych z masażem twarzy.

Adres realizacji usługi

al. Aleja Warszawska 39
10-081 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Cele edukacyjny

Szkolenie przygotowuje do samodzielnego wykonywania masażu twarzy Kobido i stosowania kinesiotapingu estetycznego. Po ukończonym szkoleniu Uczestnik będzie potrafił przygotować klienta do zabiegów i przeprowadzić je zgodnie z budową anatomiczną i fizjologią skóry oraz anatomią mięśni twarzy.

Kontakt

Agnieszka Łankowska-Pipiro
email: [email protected]
tel: (+48) 797 747 077

Skontaktuj się z Nami