Stylizacja brwi - henna pudrowa, architektura i geometria brwi

Na czym polega zabieg Henny Pudrowej?
To naturalna koloryzacja brwi. Zabieg łączy w sobie koloryzację z pielęgnacją. Zabieg henny pudrowej pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie. Zaletą henny pudrowej jest to, że daje bardzo naturalny efekt. Pudrowa henna jest widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach do 6 tygodni. Każda skóra jest inna, więc należy wziąć pod uwagę, że u jednych osób efekt może się utrzymać dłużej, u innych krócej – powyższe dane są uśrednione. Zabieg jest alternatywą dla klientek, które nie zdecydowały się jeszcze na makijaż permanentny brwi, albo mają już wykonany kilka lat temu i jest wyblaknięty, lub mają widoczne jasne włoski.
Henna pudrowa brwi:
  • wzmacnia i odżywia włoski, pozostawiając je mocne i błyszczące
  • podkreśla kształt brwi
  • wypełnia ubytki tam, gdzie brwi są rzadsze (bo barwi skórę)
  • wzmacnia kolor brwi
  • daje naturalny efekt
  • pozwala uzyskać efekt. tzw. fluffy brow (puszystych brwi, które są ostatnio hitem)

2500 zł

cena szkolenia

Szkolenie odbędzie się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA

BUR

Grupa docelowa

Właściciele i pracownicy branży beauty zainteresowani stylizacją brwi oraz osoby zajmujące się zawodowo wykonywaniem wizażu lub innych usług kosmetycznych lub będące w trakcie nabywania kwalifikacji w tym zakresie albo planujące ich nabycie.

Adres realizacji usługi

ul. Grunwaldzka 1
19-300 Ełk
woj. warmińsko-mazurskie

Cele edukacyjny

Szkolenie przygotowuje do samodzielnego wykonywania zabiegu stylizacji brwi: henny pudrowej, architektury i geometrii, wykonywania poprawnej analizy twarzy i budowy brwi w celu właściwego dopasowania rodzaju stylizacji, koloru i jego intensywności do typu urody Klienta.

Kontakt

Paulina Kowalska
email: [email protected]
tel: (+48) 509 605 171

Możliwość dofinansowania