Ultra Vera Hifu i Aparat Eva RF- w zabiegach ginekologii estetycznej

Celem edukacyjnym usługi jest zdobycie wiedzy na temat najnowocześniejszych zabiegów z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Rodzaje zabiegów, wskazania oraz przeciwwskazania do wykonywania zabiegów , zalecenia przed zabiegiem jak i po zabiegu oraz uzupełnienie oferty gabinetu medycyny estetycznej o zabiegi umożliwiające szybkie i skuteczne leczenia wewnętrznych jak i zewnętrznych narządów płciowych , przywrócenie komfortu życia pewność siebie oraz sprawność seksualną pacjentek. 


Szkolenie obejmuje zabiegi jedynym na Śląsku aparatem EVA RF– który jest bezinwazyjnym, nieoperacyjnym urządzeniem do leczenia wewnętrznych jak i zewnętrznych narządów płciowych oraz zabiegi systemem ultra VERA HIFU który ma szerokie zastosowanie w ginekologii jak i w ginekologii estetycznej np. ultradźwiękowe obkurczanie pochwy, leczenie nietrzymania moczu ultradźwiękami, lifting pochwy. Uczestnik w procesie uczenia się nabywa umiejętności wykonania zabiegu systemem ultra VERA HIFU jak i aparatem EVA RF.

3000 zł

cena szkolenia

Szkolenie odbędzie się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA

BUR

Grupa docelowa

Szkolenie kierowane jest do lekarzy

Adres realizacji usługi

ul. 3 Maja 34
40-097 Katowice
woj. śląskie

Cele edukacyjne

Celem edukacyjnym usługi jest zdobycie wiedzy na temat najnowocześniejszych zabiegów z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Rodzaje zabiegów, wskazania oraz przeciwwskazania do wykonywania zabiegów

Kontakt

Alina Grodzidzka
email: [email protected]
tel: 607609673

Dodatkowe informacje

Znajdziesz tu więcej informacji na temat tego szkolenia

Informacje o usłudze
Sposób dofinansowania
Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników
Minimalna liczba uczestników
1
Maksymalna liczba uczestników
7
Liczba godzin usługi
6
Podstawa uzyskania wpisu do świadczenia usługi
Certyfikat systemu zarządzania jakością wg. ISO 9001:2015 (PN-EN ISO 9001:2015) – w zakresie usług szkoleniowych
Ramowy program usługi

1. Prezentacja urządzeń przez wykładowcę
2. Obsługa systemu ultra vera hifu
3. Obsługa aparatu eva rf
4. Laser i sprzęt medyczny w ginekologii i ginekologii estetycznej
5. Wskazania i przeciwwskazania do stosowania systemu ultra vera hifu
6. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu aparatem eva rf
7. Kwalifikacja pacjentów do zabiegu systemem ultra vera hifu
8. Kwalifikacja pacjentów do zabiegu aparatem eva rf
9. Procedury zabiegowe Szczegółowe informacje o usłudze
10. Dokumentacja zabiegowa
11. Efekty i skuteczność zabiegów
12. Przedstawienie technik zabiegowych
13. Ultradźwiękowe obkurczanie pochwy – systemem ultra vera hifu
14. Rewitalizacja warg sromowych – systemem ultra vera hifu
15. Leczenie nietrzymania moczu ultradźwiękami- systemem ultra vera hifu
16. Lifting pochwy – systemem ultra vera hifu
17. poporodowymi uszkodzeniami krocza- aparatem eva rf
18. menopauzalnym zanikiem warg sromowych i pochwy – aparatem eva rf
19. nietrzymaniem moczu- aparatem eva rf Część praktyczna 75% czasu szkolenia Uczestnicy wykonują zabieg na pacjentce przy pomocy lekarza trenera

Efekty uczenia się
Po zakończonym szkoleniu kursant będzie posiadał uporządkowaną wiedze z zakresu obsługi jak i zastosowania systemu ultra VERA HIFU i aparatu EVA RF. Będzie potrafił samodzielnie wykonać zabieg z użyciem systemem ultra VERA HIFU jak i aparatem EVA RF, z zachowaniem prawidłowej systematyki zabiegowej i specyfiki zabiegu. Będzie potrafił w sposób samodzielny zastosować odpowiedni aparat medyczny do rodzaju schorzenia , wskazań i potrzeb pacjenta. Będzie znał najnowsze techniki leczenia w ginekologii jak i najnowsze techniki stosowane w zabiegach ginekologii estetycznej. Będzie znał wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegów systemem ultra VERA HIFU jak i aparatem EVA RF. Będzie potrafił w sposób samodzielny wykonać zabieg bezinwazyjnym, nieoperacyjnym urządzeniem do leczenia wewnętrznych jak i zewnętrznych narządów płciowych : zabieg leczenia nietrzymania moczu przez pacjenta, wykonać lifting pochwy, po porodowe uszkodzenia krocza, rewitalizację warg sromowych, menopauzalny zanik warg sromowych i pochwy . Ponadto kursant po specjalistycznym szkoleniu będzie: – potrafił w sposób właściwy zapewnić komunikację na płaszczyźnie pacjent – lekarz – posiadał podstawowe umiejętności organizacyjne pozwalające na planowanie i realizację zadań związanych z obsługą pacjenta – posiadał umiejętność samokształcenia się, rozumiał znaczenie komunikacji interpersonalnej oraz potrafił prawidłowo identyfikować i rozstrzygać dylematy związane z wykonywaniem zawodu.
Informacje o materiałach

Brak wyników

Prowadzący zajęć
Aleksandra Sarnik
Od roku 2013 pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa w ramach Bloku Porodowego, Oddziału Patologii Ciąży, Położnictwa i Ginekologii Operacyjnej. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy w ambulatorium jak i na Oddziale. Wykonuje zabiegi w zakresie cięć cesarskich, operacji laparoskopowych, także laparoskopowego sprawdzania drożności jajowodów, histeroskopowych, miomektomii konserwatywnej, zabiegów w obrębie szyjki macicy, histerektomii, amputacji nadszyjkowych, operacji przeprowadzanych w wysiłkowym nietrzymaniu moczu, plastyki przedniej i tylnej krocza. W kręgu moich zainteresowań leżą również zabiegi ginekologii plastycznej w szerokim zakresie. Dodatkowo od 2015 roku jestem słuchaczem Studiów Doktoranckich na wydziale lekarskim Śląskiego Uniewersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzę zajęcia z ginekologii i położnictwa dla studentów wydziału lekarskiego zarówno polskojęzycznych jak i angielskojęzycznych.

Zapisz się na szkolenie